Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas stends tūrisma izstādē "ITB 2024" Vācijā (Berlīnē)

05.03.2024.
-
07.03.2024.
Berlīne, Vācija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai stendā starptautiskajā tūrisma izstādē "ITB", kas norisināsies 2024. gada 5. - 7. martā Berlīnē, Vācijā!

ITB (Internationale Tourismus-Börse – starptautiskā tūrisma birža) ir viens no nozīmīgākajiem tūrisma gadatirgiem pasaulē.

Stenda plānotais laukums 30.00 m2, dalībnieku skaits - ne vairāk kā 8 komersanti. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 6 komersanti, LIAA patur tiesības dalību izstādē atcelt.

Ņemot vērā izstādes specifiku (tikai B2B tikšanās), stendā ir plānoti tikai galdi pārrunu veikšanai.

Dalībnieku atlasi dalībai stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit https://www.liaa.gov.lv/lv/vertesanas-kriteriji-turisma-izstade.

Dalības maksa stendā katram dalībniekam 961,43 eur, kas ietver dalībnieka reģistrācijas maksu (112,00 eur) un darba vietu (pārrunu galds ar krēsliem un 3 kv.m. stenda laukuma).

Pārējās izmaksas – atlikušo stenda laukumu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība, dzeramais ūdens u.c.) sedz LIAA.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Pieteikšanās līdz šī gada 3.oktobrim.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri