Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē “Beautyworld Middle East” Dubaijā

30.10.2023.
10:00
-
01.11.2023.
19:00
Jafza One, FZJOB1320 Dubai - Dubai - Apvienotie Arābu Emirāti
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Beautyworld Middle East" Apvienotajos Arābu Emirātos, kas norisināsies no 2023. gada 30.oktobra - 1.novembrim Dubaijā!

Beautyworld Middle East ir reģiona lielākā starptautiskā skaistumkopšanas, matu, smaržu un labsajūtas izstāde, kas notiks Dubaijas Pasaules tirdzniecības centrā trīs dienu garumā, kur reģionālā un starptautiskā līmenī skaistumkopšanas industrija sanāks kopā, lai atklātu jaunas tendences, tehnoloģijas un biznesa iespējas.

Pieteikties pasākumam iespējams līdz 16.05.2023. plkst. 23.59 LIAA mājaslapā

Šī Beautyworld izstāde jau notiks 27.reizi. Izstādē iepriekšējā gadā ir piedalījušies vairāk kā 52 760 apmeklētāji no 139 valstīm. Tā kā Beautyworld Middle East ir visietekmīgākā šāda veida izstāde, tā uzņem lielu skaitu dalībnieku, tostarp: pircējus / tirgotājus, Izplatītājus, ražotājus, viesnīcu / Spa attīstītājus, mazumtirgotājus / vairumtirgotājus, konsultantus / trenerus, importētājus/eksportētājus, kosmetologus, skaistumkopšanas un matu profesionāļus, tirdzniecības asociācijas, valdības aģentūras un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus.

Piedaloties izstādē “Beautyworld Middle East” uzņēmējiem būs iespēja:

 • Prezentēt savu uzņēmumu Latvijas nacionālajā stendā klātienes izstādē;
 • Veikt apjomīgu tirgus izpēti;
 • Novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
 • Satikt gala patērētājus un sadarbības partnerus no reģiona un no visas pasaules, aicinot tos tikties stendā un iepazīstinot ar uzņēmumu;
 • Uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Izstādē LIAA organizēs nacionālo stendu 36 m2 platībā, 2 hallē, kur vieta tiek piedāvāta ne vairāk kā 5-6 dalībniekiem. Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem.

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē u.tml. izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra  Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Cita svarīga informācija dalībniekiem:

 • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar stenda dalībniekiem;
 • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
 • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, eksponātu transportēšanas un citām izmaksām.

Vairāk informācijas: Baiba Bērziņa, LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas Vecākā projektu vadītāja. Kontakti: +371 26497485baiba.berzina@liaa.gov.lv.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri