Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas kopstends tūrisma kontaktbiržā "Matka Business Forum 2025" Helsinkos (Somija)

16.01.2025.
Helsinki, Somija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā tūrisma kontaktbiržā "Matka Business Forum", kas norisināsies 2025. gada 16. janvārī Helsinkos, Somijā! 

MATKA biznesa forums ir piemērots tūrisma uzņēmumiem, kuri sniedz ceļojumu pakalpojumus. Pasākums sniedz lielisku iespēju tikties ar ceļojumu organizētājiem no visas pasaules. 2024. gadā Matka Travel Fair apmeklēja gandrīz 13 000 tūrisma profesionāļu.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas kopstendā ne vairāk kā 6 dalībniekiem. 

Dalības maksa kopstendā katram dalībniekam ir 350 eiro, kas ietver dalībnieka reģistrācijas maksu, darba vietu kopstendā un daļu kopstenda laukuma. Pārējās izmaksas – atlikušo stenda laukumu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu sedz LIAA.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, izdales materiālu nogādes uz izstādi, dalībnieka kartes iegādes un citām izmaksām.

Ja kvalificējaties atbalsta saņemšanai un iesniegsiet savu eksporta atbalsta darbību plānu, jums ir iespēja saņemt atbalstu par dalību LIAA organizētajā kopstendā.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt platformā Business.gov.lv līdz 14. jūnija plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri