Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas kopstends izstādē "WTM London 2024" Londonā

05.11.2024.
-
07.11.2024.
Londona, Lielbritānija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā "WTM London", kas norisināsies no 2024. gada 5. līdz 7. novembrim Londonā! 

WTM London ir viens no pasaules vadošajiem pasākumiem tūrisma nozarei. Trīs dienu pasākums sniedz koncentrētu uzņēmējdarbības vidi, pieredzes un viedokļu apmaiņas iespējas izstādes dalībniekiem un izstādes profesionālajiem apmeklētājiem.

2022. gadā WTM London uzņēma vairāk nekā 35 000 profesionāļu no 184 valstīm. Izstādes laikā tika īstenotas vairāk kā 18 000 iepriekš plānotas darījumu tikšanās.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 15 dalībniekiem. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 6 dalībnieki, LIAA patur tiesības kopstendu neorganizēt. Ņemot vērā izstādes specifiku, stendā ir plānoti tikai darba galdi pārrunu veikšanai. 

Dalības maksa kopstendā katram dalībniekam 1800 eur, kas ietver maksu par daļu no stenda laukuma un darba vietu stendā. 

Pārējās izmaksas – stenda laukuma atlikušo daļu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība u.c.) sedz LIAA. 

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, dalībnieka kartes iegādes, izdales materiālu nogādes uz izstādi un citām izmaksām. 

Ja kvalificējaties atbalsta saņemšanai un iesniegsiet savu eksporta atbalsta darbību plānu Eksporta atbalsta darbību plāns, jums ir iespēja saņemt atbalstu par dalību LIAA organizētajā kopstendā.

Kopstends tiek rīkots Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu.

Pieteikšanās dalībai izstādē platformā Business.gov.lv atvērta līdz 23. februāra plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri