Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas kopstends izstādē "IBTM World 2024" Spānijā (Barselonā)

19.11.2024.
-
21.11.2024.
Barselona, Spānija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā vienā no nozīmīgākajām darījumu tūrisma (MICE) izstādē - kontaktbiržā "IBTM World", kas norisināsies no 2024. gada 19. novembra līdz 21. novembrim Barselonā, Spānijā! 

"IBTM World"  ir viens no vadošajiem pasākumiem pasaulē darījumu tūrisma nozarei. Trīs dienu pasākums sniedz koncentrētu uzņēmējdarbības vidi, pieredzes un viedokļu apmaiņas iespējas izstādes dalībniekiem, darījumu tūrisma pakalpojumu pircējiem un izstādes profesionālajiem apmeklētājiem. 

Unikālā Hosted Buyer programma garantē iespēju satikt vairāk nekā 4000 augstākā līmeņa lēmumu pieņēmējus, kuri vada starptautisko uzņēmējdarbību, un padara iespējamas vairāk nekā 78000 individuālas tikšanās starp izstādes dalībniekiem un darījumu tūrisma pakalpojumu pircējiem.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 15 dalībniekiem. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 6 dalībnieki, LIAA patur tiesības kopstendu neorganizēt. Ņemot vērā izstādes specifiku, stendā ir plānoti tikai darba galdi pārrunu veikšanai.

Dalības maksa kopstendā katram dalībniekam 2500 eur, kas ietver maksu par daļu no stenda laukuma un darba vietu stendā. Pārējās izmaksas – stenda laukuma atlikušo daļu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība u.c.) sedz LIAA. 

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, dalībnieka kartes iegādes, izdales materiālu nogādes uz izstādi un citām izmaksām. 

Ja kvalificējaties atbalsta saņemšanai un iesniegsiet savu eksporta atbalsta darbību plānu Eksporta atbalsta darbību plāns ,jums ir iespēja saņemt atbalstu par dalību LIAA organizētajā kopstendā, kas tiek rīkotas Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu.

Pieteikšanās dalībai izstādē platformā Business.gov.lv atvērta līdz 27. februāra plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri