Pārlekt uz galveno saturu

Kontaktbirža Tronheimā, Norvēģijā

10.04.2024.
-
11.04.2024.
Tronheima, Norvēģija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk – LIAA) kā Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.‑2021. gada perioda programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” (turpmāk – programma) apsaimniekotājs (turpmāk – programmas apsaimniekotājs) izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu programmas atklātā konkursā Divpusējās sadarbības fonda iniciatīvas ietvaros (turpmāk – iniciatīva) dalībai kontaktbiržā Tronheimā, Norvēģijā. Iniciatīvas mērķis ir uzlabot sadarbību un attīstīt savstarpējās zināšanas un sapratni starp Latviju un Norvēģiju tādās jomās kā “zaļās” inovācijas un informācijas un komunikāciju tehnoloģijas.

Pasākums norisināsies no 2024. gada 10. līdz 11. aprīlim Tronheimā, Norvēģijā.

Pieejamais finansējums:

Kopējais pieejamais Divpusējā sadarbības fonda finansējums atbalstam komersantiem ir 20 000 euro. Maksimālais atbalsts vienam komersantam var būt līdz 2000 euro pārstāvim. Iniciatīvas ietvaros atbalsts tiek sniegts vienam komersanta pārstāvim. Atbalsta intensitāte ir 100%.

Attiecināmās izmaksas:

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 11. augusta noteikumu Nr. 500 “Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada perioda programmas "Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi" divpusējās sadarbības fonda iniciatīvu īstenošanas noteikumi” (turpmāk – MK noteikumi Nr. 500) 15.1., 15.2. un 15.3.apakšpunktiem. Ar attiecināmajām izmaksām var iepazīties arī šeit.

Komersantam jārēķinās ar komandējuma izmaksu iepriekšfinansēšanu (dalības maksas segšanu, maksu par informācijas izvietošanu konferences katalogā, kā arī komandējuma izmaksu segšanu (transports, naktsmītne, dienas nauda) viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu).

Radušās izmaksas 100% apmērā komandējuma izdevumiem tiks segtas pēc dalības pasākumā, iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Uz atbalstu var pretendēt komersants, kas atbilst MK noteikumu Nr.500 13.punktā noteiktajam. Plašāk ar nosacījumiem var iepazīties šeit.

Pieteikšanās pasākumam:

Plānotais komersantu skaits apstiprināšanai dalībā iniciatīvā ir 10 komersanti vai līdz pieejamā finansējuma (20 000 euro) apgūšanai. Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots.

Pieteikumu var aizpildīt “Valsts platformā biznesa attīstībai” www.business.gov.lv vai aizpildot pieteikuma formu, proti, 1.pielikumu. Vienlaikus iniciatīvas ietvaros jānorāda plānotie sasniedzamie rādītāji, piemēram, jaunu sadarbību izveide, biznesa kontaktu iegūšana u.tml.

Informācija par Divpusējās sadarbības fonda atlases nolikumu, pieteikumu un aizpildīšanas metodiku ir iespējams iegūt šeit.

Kontaktbiržas programma pieejama pielikumā. Pasākuma programma tiks precizēta.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš -  2024. gada 22. marts plkst. 23.59.

Pieteikumu var iesniegt:

  • Piesakot šeit zemāk pieejamo e-pakalpojumu (poga “Pieteikties”)
  • Aizpildītu pieteikumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu apriti un noformēšanu, nosūtīt uz programmas apsaimniekotāja elektroniskā pasta adresi pasts@liaa.gov.lv.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri