Pārlekt uz galveno saturu

Kontaktbirža "Energy Matchmaking Event for Horizon Europe Cluster 5 upcoming calls" Briselē

10.06.2024.
Brisele, Beļģija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Norises laiks un forma: 2024. gada 10. jūnijs, klātienē. 11.13. jūnijā Briselē norisinās "Sustainable Energy week".

Norises vieta: Spānijas Nacionālā pētniecības padome, Rue du Trône, 62, Brisele, Beļģija.

Mērķa grupa: 5060 īpaši atlasīti dalībnieki no 5 (Latvija, Spānija, Īrija, Somija, Igaunija) valstīm ar Apvārsnis Eiropa/Horizon Europe pieredzi vai ambīcijām iekļauties veiksmīgos pieteikumos. 

Pasākuma programma:

  • Padziļināta informācija par konkrētiem Apvārsnis Eiropa/Horizon Europe 2025. gada konkursiem enerģētikas tēmās. Plašāka informācija: Sustainable Energy week

  • 3 minūšu Prezentācijas sesija: demonstrējiet savus projektus, inovācijas vai idejas daudzveidīgai auditorijai.

  • Katram dalībniekam minimums 9 Individuālas īsas tikšanās, kas izvēlētas caur B2Match platformu: veiciet padziļinātas sarunas ar citiem dalībniekiem, lai izpētītu sadarbības iespējas vai apspriestu konkrētas interesējošas tēmas.

  • Tīklošanas iespējas: sadarbojieties ar kolēģiem profesionāļiem, nozares ekspertiem un potenciālajiem partneriem enerģētikas nozarē.

Šī pasākuma mērķis ir veicināt jaunus kontaktus Eiropas vadošās pētniecības iestādēs un uzņēmumos, kas var novest pie ietekmīgām partnerībām un sadarbības enerģētikas nozarē.

Mēs uzskatām, ka jūsu zināšanas un atziņas lielā mērā veicinātu šī pasākuma panākumus. Jūsu klātbūtne ne tikai bagātinātu diskusijas, bet arī sniegtu vērtīgas sadarbības iespējas visiem dalībniekiem.

Kontaktbiržas mērķis ir veidot konsorcijus uz šiem konkursiem (PDF).

Ierobežoto vietu dēļ, organizatori veiks dalībnieku atlasi, kur priekšroka būs uzņēmumiem ar pieredzi vai ambīciju iekļauties konsorcijos

Pēc atlases noslēguma 10 pieteicēji saņems apstiprinājumu dalībai un varēs organizēt individuālās tikšanās b2match platformā un organizēt savu braucienu uz Briseli.

Dalība kontaktbiržā atlasītajiem dalībniekiem būs bez maksas. Dalībniekiem pašiem jāorganizē un jāsedz komandējuma izmaksas.

Kontaktbiržu organizē Latvijas Inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecība Briselē Lat.tech kopā ar Spānijas Nacionālo pētniecības padomi, Enterprise Ireland, Business Finland un Somijas Zinātnes Akadēmiju, Igaunijas Zinātnes Padomi.

Pasākums finansēts no Atveseļošanas un noturības mehānisma 5.1.1.1.i. investīciju projekta Nr. 5.1.1.1.i.0/1/23/I/EM/002  “Pilnvērtīga inovāciju sistēmas pārvaldības modeļa izstrāde un tā nepārtraukta darbināšana".

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar LIAA pārstāvi Briselē: egita.aizsilniece-ibema@liaa.gov.lv

Mēs ar nepacietību gaidīsim jūs pasākumā "Energy Matchmaking Event for Horizon Europe Cluster 5 upcoming calls"  Briselē bagātinošā un produktīvā tīklošanās un sadarbības dienā.

Pieteikšanās pasākumam platformā Business.gov.lv atvērta līdz 23. aprīļa plkst. 23.59. 

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri