Pārlekt uz galveno saturu

Koka būvniecības uzņēmumu tirdzniecības misija "HOUTBOUW 2024" ietvaros Nīderlandē

14.05.2024.
-
16.05.2024.
Hertogenbosa, Nīderlande
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Aicinām inovatīvus kokapstrādes un būvniecības nozares uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijai, kas norisināsies Hertogenbosas pilsētā Nīderlandē pasākuma "HOUTBOUW 2024" ietvaros 2024. gada 14.–16. maijā.

"HOUTBOUW" ir specializēts ikgadējs būvniecības nozares pasākums, kurš iekļauj izstādi un tematiskos forumus un, kuru apmeklē Nīderlandes koka un hibrīda būvniecības industriju profesionāļi. Paralēli notiek arī saistītie pasākumi –  ēku saglabāšanas pasākums "MONUMENT" un pārbūves pasākums "RENOVATIE & TRANSFORMATIE".

Nīderlandē augot būvniecības prasībām pret izmantotajiem materiāliem un to atkārtotu izmantošanu, kā arī vispārēji augot aprites ekonomikas principu ieviešanai, "HOUTBOUW" vieno koka karkasu ražotājus, CLT un modulāru struktūru būvniekus, dažādu biomateriālu ražotājus, kompozīt un hibrīdmateriālu ražotājus, un citas iesaistītās puses, kas ļauj sekot inovācijām un tendencēm Nīderlandes būvniecībā.

Šīs tirdzniecības misijas mērķis ir apmeklēt "HOUTBOUW", lai dibinātu jaunus kontaktus, tiktos ar misijas dalībniekiem interesējošiem nozares uzņēmumiem, kā arī iepazītu koka konstrukciju būvniecības tendences un sadarbības potenciālu Nīderlandē.

Pasākums ietver:

 • Dalību "HOUTBOUW" konferencē ar dažādām tematiskajām sesijām
 • Paralēlā "HOUTBOUW" izstādē būs LIAA pārstāvniecības Nīderlandē stends, kurā varēs izvietot dalībnieku informāciju un rīkot tikšanās; 
 • Papildus dalību "RENOVATIE & TRANSFORMATIE" un "MONUMENT" pasākumos; 
 • Iespēja organizēt B2B tikšanās atbilstoši katra uzņēmuma interesēm; 
 • Iespēja uzstāties "HOUTBOUEW konferencē" ar izglītojošu prezentāciju izstādes praktisko risinājumu programmā (balstoties uz pieejamību atbalsta līguma noslēgšanas brīdī).

Dalībai misijā un tās saistītajos pasākumos nepieciešamas angļu valodas zināšanas. Arī nīderlandiešu valodas zināšanas ir priekšrocība. 

Provizoriskā programma

 • 13. maijs vai 14. maija rīts (rekomendētais ierašanās datums)
 • 14.–16. maijs
  Dalība HOUTBOUW konferencē, paralēli notiekošajā izstādē, papildus B2B tikšanās, paralēlo konferenču apmeklējums
 • 16. maija vakars vai 17. maijs (rekomendētais atgriešanās datums)

Informācija dalībniekiem

Dalībniekiem jārēķinās ar LIAA dalības maksu 20 cilvēkstundu apmērā par dalību produktu prezentācijās un B2B tikšanos organizēšanu: 

 • ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad dalības maksa tiek segta de minimis atbalsta ietvaros; 
 • ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu. Vienas cilvēkstundas cena ir 29,88 eiro + PVN;
 • individuālā transporta izdevumi;
 • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi).

Tirdzniecības misiju rīko LIAA, uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā. Saņemot atbalstu, tiek sniegta iespēja atgūt līdz pat 60% no kopējām attiecināmajām izmaksām.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt Maksājuma pieprasījumu, izmantojot Business.gov.lv e-pakalpojuma iespēju. Pirms pieteikuma aizpildīšanas aicinām iepazīties ar aktivitātes nosacījumiem sadaļā "Tirdzniecības misijas ārvalstīs".

Tirdzniecības misijas LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.

Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 23. aprīļa plkst. 23.59. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri