Pārlekt uz galveno saturu

Jauzņēmumu dalība konferencē "WeMakeFuture 2024" Boloņā (Itālija)

13.06.2024.
-
15.06.2024.
Boloņa, Itālija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tehnoloģiju jauzņēmumus piedalīties "WeMakeFuture" Itālijas lielākajā tehnoloģiju, mākslīgā intelekta un digitālo inovāciju pasākumā. Trīs dienas, vairāk nekā 100 pasākumu un unikāls formāts, kas apvieno Expo izstādi, izglītojošas prezentācijas un diskusijas, B2B tikšanās, tīklošanos un kultūru vienuviet. "WeMakeFuture" ietvaros notiek arī jaunuzņēmumu konkurss "World Startup Fest".

2023. gadā WeMakeFuture uzņēma vairāk nekā 2000 jaunuzņēmumu un investoru, 670 Expo dalībnieku, 1000 lektoru un 130 dažādu institūciju pārstāvju no 89 pasaules valstīm.

2024. gadā Latvijas jaunuzņēmumiem, kas vēlas doties uz konferenci "WeMakeFuture" Boloņā, ir iespēja iegūt savu Expo stendu, atlasītas B2B tikšanās ar starptautiskiem investoriem, kā arī bezmaksas pilnu dalību pasākumā.

Uzņēmumus, kurus interesē dalība konferencē, līdz 4. jūnijam lūdzam sazināties ar Inovāciju atbalsta nodaļas vecāko projektu vadītāju Lauru Kravinsku, e-pasts: laura.kravinska@liaa.gov.lv.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri