Pārlekt uz galveno saturu

Jaunuzņēmumu un tehnoloģiju nozares tirdzniecības misija izstādē “VivaTech 2023”

14.06.2023.
-
17.06.2023.
Parīze, Francija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Aicinām Latvijas IKT nozares un jaunuzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Parīzē, Francijā, kas norisināsies izstādes “VivaTech 2023” ietvaros 2023. gada 14. līdz 17.jūnijam.

“VivaTech 2023” ir Eiropā lielākā Startup un tehnoloģiju izstāde, kas ik gadu pulcē vairāk nekā 91 000 apmeklētāju, tostarp 1800 jaunuzņēmumu, 1700 investoru un 2000 mēdiju pārstāvju no dažādām valstīm, u.c. Vairāk informācijas par “VivaTech 2023” pieejama šeit: https://vivatechnology.com

Tirdzniecības misijas mērķis ir dibināt jaunus eksporta kontaktus, tikties ar misijas dalībniekiem interesējošiem nozares uzņēmumiem, kā arī iepazītu Francijas un reģiona ekonomiskās tendences un sadarbības potenciālu.

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

13. jūnijs - Ielidošana

14. – 17.jūnijs

 • Izstādes “VivaTech” apmeklējums
 • Choose Paris Region vizīte tbc
 • Astech Paris – aero / defense / space - start-up ecosistēmas vizīte tbc
 • EVOLEN - enerģētikas nozares profesionāļu un uzņēmumu asociācijas vizīte tbc
 • Station F – start-up ecostistēmas centra vizīte tbc

17. jūnijs - Izlidošana

Darba valoda - angļu.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma izdevumiem:

 • transporta (aviobiļešu) izmaksas*;
 • tehniskās izmaksas LIAA rēķinā (kopējie pārbraucieni, ieejas biļete izstādē  – uz 4 dienām 475 EUR / personai )*;
 • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi);
 • vietējā transporta izdevumi (taksometrs, sabiedriskais transports utml.);
 • ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu par dalības maksu 20 cilvēkstundu apmērā (EUR 597,60 + PVN).

Lūgums aizpildīt dalībnieku pieteikuma anketu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā līdz 2023. gada 10. aprīlim.

Plānotais tirdzniecības misijas dalībnieku skaits no Latvijas ir ne vairāk kā 10 jaunuzņēmumi.    

Dalībnieku atlasi dalībai tirdzniecības misijā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kas būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem un atbildīs izstādes konceptam un tematiskajiem virzieniem. Atlases kritēriji pieejami šeit.    

Pieejamais atbalsts: 

*Ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad ne vairāk kā 3 uzņēmuma pārstāvjiem ir iespējams atgūt transporta izdevumus 80% apmērā, kā arī 80% no LIAA rēķina summas (ja tāds tiks izstādīts), pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā. Līgumu un maksājuma pieprasījumu nepieciešams iesniegt ne vēlāk kā trīs mēnešu laikā no datuma, kad ir beigusies atbilstošā darbība, bet ne vēlāk kā līdz 2023. gada 1. novembrim. 

Tirdzniecības misija tiek organizēta no darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju” 3.2.1.2. pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot tirdzniecības misijas dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit

Uzņēmumiem, saņemot atbalstu, nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās LIAA mājas lapā.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri