Pārlekt uz galveno saturu

Jaunuzņēmumu tirdzniecības misija "Web Summit" ietvaros Portugālē

13.11.2023.
-
16.11.2023.
Lisabona, Portugāle
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)  aicina Latvijas jaunuzņēmumus, piedalīties tirdzniecības misijā Portugālē, kas norisināsies pasākuma "Web Summit" ietvaros 2023. gada 13.–16. novembrī Lisabonā.

Pieteikties pasākumam līdz 05.10.2023. plkst. 23.59 iespējams šeit

"Web Summit” ir starptautiska izstāde jaunuzņēmumiem visā pasaulē, kuru apmeklē vairāk nekā 70 000 apmeklētāji, vairāk kā 1000 investori no dažādām valstīm. Pasākums vienuviet pulcē ekspertus, inovāciju līderus un nozares profesionāļus, kā arī, valsts un privātā sektora pārstāvjus no visas pasaules, lai veicinātu sadarbību un dalītos ar jaunākajiem sasniegumiem un idejām jaunuzņēmumiem svarīgās aktualitātēs.

Pasākumā piedalās vairāk nekā 160 dažādu valstu pārstāvji un divu dienu laikā notiek, izstāde, semināri, lekcijas, B2B tikšanās, inovāciju paraugdemonstrējumi un tīklošanas pasākumi.

Informācijai! Izstādē ar stendu piedalīsies arī LIAA pārstāvji no dažādiem departamentiem. Tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja pievienoties un izvietot savus mārketinga materiālus vai noorganizēt individuālās tikšanās stendā.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai, LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas aktualitātes.

Ja uz dalību izstādē pieteiksies lielāks skaits komersantu nekā plānots, uzņēmumi tiks vērtēti pēc LIAA iekšējiem kritērijiem, atbilstoši pasākuma tematikai.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma izdevumiem:

 • transporta (aviobiļešu) izmaksas;
 • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi);
 • vietējā transporta izdevumi (taksometrs, sabiedriskais transports u.tml.);
 • dalības maksa:
  • ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad dalības maksa 20 cilvēkstundu apmērā tiek segta de minimis atbalsta ietvaros;
  • ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu par dalības maksu 20 cilvēkstundu apmērā (EUR 597.60 + PVN).

Pieejamais atbalsts: 

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.

Uzņēmumiem, saņemot atbalstu, nedrīkst būt VID nodokļu parādi. 

Tirdzniecības misija tiek organizēta no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot tirdzniecības misijas dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri