Pārlekt uz galveno saturu

Izstāde 2023 "Uzņēmuma elektronizācija"

28.09.2023.
09:00 - 18:00
Krasta iela 60, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1003, Latvija
Izdevniecība iŽurnāli

Šī gada 28.septembrī Rīgā, konferenču centrā ATTA CENTRE norisināsies pasākums “Izstāde 2023 Uzņēmumu elektronizācija”, kuru rīko "Izdevniecība iŽurnāli”.

Nozaru speciālisti aicināti iegūt jaunu ieskatu dokumentu elektronizācijā un pilnveidot savas profesionālās darbības efektivitāti, pielietojot piemērotus risinājumus tieši savā uzņēmumā.

Vienuviet varēs iepazīt vairāk nekā 30 nozares profesionāļus, kuri ļaus padarīt uzņēmuma procesus efektīvākus šādās jomās:

  • elektroniskie dokumenti lietvedībā, personālvadībā, grāmatvedībā;
  • ērti finanšu vadības analītikas un plānošanas rīki;
  • visaptverošas vadības sistēmas;
  • sistēmas darba produktivitātes celšanaa u.c.

Ja uzņēmums piedāvā risinājumus dažādu uzņēmuma procesu  – grāmatvedības, lietvedības, personālvadības, vadības – elektronizēšanai un atvieglošanai vai risinājumus produktivitātes celšanai, efektivitātes uzlabošanai vai procesu optimizēšanai, dalībniekiem ir iespēja pieteikt stendu.

Plašāka informācija par stenda iespējām un pasākuma programmu pieejama mājaslapā: www.e-izstade.lv. Informācija par pieteikšanos pieejama sazinoties ar organizatoriem pa tālruni 29404257 vai rakstot uz epastu janis@izurnali.lv.

Pasākuma biļetes maksa ir 35 eiro. No 9.septembra biļešu cenas kļūs dārgākas.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri