Pārlekt uz galveno saturu

Inženiernozaru uzņēmumu nacionālais stends izstādē “Alihankinta 2023” Somijā, Tamperē

26.09.2023.
-
28.09.2023.
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties izstādē “Alihankinta 2023” Somijā, kas norisināsies 26. – 30. septembrī Tamperē!

"Alihankinta" ir lielākā Somijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde. Tajā katru gadu piedalās apmēram 1000 kompānijas no 20 valstīm, izstādi apmeklē ap 20 000 apmeklētāju.

Pieteikties pasākumam iespējams līdz 18.05.2023. plkst. 23.59 LIAA mājaslapā

Latvijas ekspozicija tiks veidota sadarbībā ar nozares asociāciju MASOC, resp. līdzīgi kā iepriekšējos gados ekspozīcija tiek plānota 2 standarta stendu veidā.Tiek plānota kopā ne vairāk kā 10 uzņēmumu dalība, ja pieteiksies mazāk kā 6 uzņēmumi, tad stendu skaits tiks samazināts.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Dalībniekiem pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.

Izstādes laikā LIAA nodrošinās savu darbinieku – inženiernozaru eksperta klātbūtni uz visu izstādes laiku, kā arī LIAA pārstāvniecības Somijā pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem potenciālo partneru uzaicināšanai, kā arī uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā.

Pieejamais atbalsts:

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē utml. izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas LIAA tīmekļvietnē.

Uz atbalstu dalībai stendā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības, biedrības, nodibinājumi un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama LIAA tīmekļvietnē.

De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un stenda organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Vairāk informācijas: Andris Alksnis, LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas Vecākais projektu vadītājs (metālapstrādes, mašīnbūves, elektronikas un elektrotehnikas nozarēs). Kontakti: +371 29455000andris.alksnis@liaa.gov.lv

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri