Pārlekt uz galveno saturu

FinTech Jaunuzņēmumu tirdzniecības misija Izraēlā, Telavivā

20.06.2023.
09:00
-
21.06.2023.
20:00
Eli Cohen St 9-11, Tel Aviv-Yafo, Izraēla
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas Finanšu tehnoloģijas jaunuzņēmumus un ekosistēmas pārstāvjus piedalīties tirdzniecības misijā, kas norisināsies no 2023.gada 20. līdz 21. jūnijam Telavivā, Izraēlā. Informācija par pasākumu pieejama šeit.

Pieteikties pasākumam līdz 29.05.2023. plkst. 23.59 iespējams šeit

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks organizēta LIAA direktora K. Rožkalna īsa informatīva runa uz konferences galvenās skatuves par Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmu un FinTech jomas priekšrocībām mūsu valstī

LIAA  mērķis pasākuma ietvaros -  popularizēt Latviju kā pievilcīgu FinTech uzņēmumiem. Iepazīstinot ar jaunākajām tehnoloģijām un stiprajām pusēm finanšu jomā, kā arī atbalstīt Latvijas jaunuzņēmumu atpazīstamību ārvalstīs.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai, LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Plānotā tirdzniecības misijas programma:

Otrdien, 20. jūnijā

Ierašanās Telavivā; vizītes finanšu nozares uzņēmumos.

Dalība konferences VIP dienā  9:00- 19:00

Trešdien, 21. jūnijā

Dalība konferencē  9:00- 19:00

Adrese: Hilton Hotel Telaviva

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma komandējumu (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Tirdzniecības misijas dalībnieku skaits – ne vairāk kā 8 uzņēmumi.

Plašāka informācija par dalību misijā: Ričards Švītiņš, Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļa. Kontakti: +371 26148232ricards.svitins@liaa.gov.lv

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri