Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs: Dienvidkorejas tirgus – sadarbības iespējas

19.12.2023.
09:00 - 12:00
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

2023. gada 19. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uz tīklošanās pasākumu "Dienvidkorejas tirgus – sadarbības iespējas".

Dienvidkoreja vienas paaudzes laikā ir pārveidojusi sevi līdz nepazīšanai – tā bija valsts uz nabadzības sliekšņa, kas mūsdienās kļuvusi par 11. lielāko ekonomiku pasaulē. Pēdējā laikā Dienvidkoreja meklē sadarbības partnerus tādās jomās kā enerģētika, loģistika u.c. pievienotās vērtības nozarēs.

Norises formāts: klātiene un daļa pasākuma Zoom tiešsaistē

Norises vieta: LIAA Lielā zāle, 2.stāvs (Pērses iela 2, Rīga)

Programma: (PDF)

Ar Korejas tirgu iepazīstinās un uz jautājumiem atbildēs Džunghjons Džo (Joong-Hyun Jough), KOTRI (Korea Trade Intelligence/New Korea Trading Corp.) direktors. Džo ir pieredzējis speciālists starptautiskās tirdzniecības jomā, ar vairāk nekā 30 gadu investīciju un tirdzniecības pieredzi dažādos sektoros, kā piemēram telekomunikāciju, apraides iekārtu un tērauda ražošanā.

LIAA Korejas pārstāvniecības vadītājs Mārtiņš Baumanis iepazīstinās ar pārstāvniecības plāniem nākamajam gadam un šī gada spilgtākajiem notikumiem. Latvijas uzņēmumu pārstāvji ieskicēs, kā noritējusi sadarbība ar Koreju dažādos sektoros un laika rāmjos.

Reģistrēšanās ir obligāta un pieejama līdz 18.12.2023. plkst. 15:00.

 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri