Pārlekt uz galveno saturu

Tehnoloģiju konference "Deep Tech Atelier 2024"

16.05.2024.
-
17.05.2024.
Rīga, Latvija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Baltijā vērienīgākā zinātņietilpīgo tehnoloģiju nozares konference, kas vienkopus pulcē pētniecības organizācijas, industrijas ekspertus, zinātniskos jaunuzņēmumus, valsts pārvaldes pārstāvjus un tehnoloģiju interesentus, jau sesto gadu norisināsies Rīgā.

Konference piedāvā:

  • starptautisku lektoru prezentācijas
  • jaunuzņēmumu pitch sesijas
  • praktiskas darbnīcas
  • tīklošanās iespējas B2B sesijās

Deep Tech Atelier 2024 galvenās tēmas būs biotehnoloģijas un kosmosa tehnoloģijas. Konferences ietvaros jau trešo reizi notiks arī Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) diena, kas izcels uzņēmējdarbības un komercializācijas jautājumus, tai skaitā, jaunā EKA Biznesa inkubatora piedāvātās iespējas Latvijā.

Konferencē divu dienu garumā būs iespēja dzirdēt pasaulē atzītu lektoru uzstāšanās un diskusijas, satikt nozares profesionāļus un veidot biznesa sadarbības, kā arī apgūt uzņēmējdarbības attīstīšanai un zinātnes komercializēšanai nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Pasākuma darba valoda – angļu.
Dalība konferencē ir bez maksas.

Plašāka informācija un pieteikšanās pasākumam vietnē https://deeptechatelier.com

Pasākuma finansējums tiek piešķirts no ERAF projektiem "MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstība" un "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas "Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi".

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri