Pārlekt uz galveno saturu

Būvniecības nozares tirdzniecības misija izstādes "Nordbygg 2024" ietvaros Stokholmā (Zviedrija)

23.04.2024.
-
26.04.2024.
Stokholma, Zviedrija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Tirdzniecības misija paredzēta TIKAI NACIONĀLĀ STENDA DALĪBNIEKIEM izstādē Nordbygg 2024

Aicinām Latvijas būvniecības nozares uzņēmējus (nacionālā stenda dalībnieku izstādē Nordbygg) pieteikties tirdzniecības misijai uz Stokholmu, Zviedrijā, kas norisināsies starptautiskās izstādes "Nordbygg" laikā no 2024. gada 23. līdz 26. aprīlim.

Plašāka informācija par izstādi: https://www.nordbygg.se 

Tirdzniecības misija

Šīs tirdzniecības misijas mērķis ir apmeklēt izstādi “Nordbygg”, nodibināt kontaktus ar Jums interesējošiem nozares uzņēmumiem, prezentēt savus produktus, kā arī iepazīt Zviedrijas un Skandināvijas reģiona ekonomiskās tendences un sadarbības potenciālu.

Dalībniekiem izstādē būs pieejams Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) stends, kā arī būs iespēja organizēt tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem. 

Izstādes programma

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu un sasniedzamos mērķus.

Informācija dalībniekiem

Dalībniekiem jārēķinās ar šādiem izdevumiem:

  • dalības maksu 20 cilvēkstundu apmērā par B2B tikšanos organizēšanu:

  • ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad dalības maksa tiek segta de minimis atbalsta ietvaros;

  • ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu. Vienas cilvēkstundas cena ir 29,88 eiro + PVN;

  • individuālā transporta izdevumi;

  • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi).

Tirdzniecības misiju organizē LIAA, uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā. Saņemot atbalstu, tiek sniegta iespēja atgūt 60% no uzņēmuma pārstāvju transporta izmaksām un 100% no pasākuma dalības maksas.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt Maksājuma pieprasījumu, izmantojot Business.gov.lv e-pakalpojuma iespēju.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai tirdzniecības misijās ārvalstīs.

Tirdzniecības misijas LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.

Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā (uzņēmumiem, kuri ir nacionālā stenda dalībnieki) platformā Business.gov.lv atvērta līdz 2024. gada 15. marta plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri