Pārlekt uz galveno saturu

Baltijas reģiona lielākā vēja enerģijas konference “WindWorks. Connecting Industries”

25.04.2024.
09:00 - 17:00
Krasta iela 60, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1003, Latvija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Latvijas Vēja enerģijas asociācija

Jau ceturto gadu Rīgā norisināsies Baltijas reģiona lielākā vēja enerģijas konference "WindWorks. Connecting Industries", kurā pieredzējuši enerģētikas eksperti, progresīvi uzņēmēji un politikas veidotāji no dažādām valstīm pārrunās jaunāko un aktuālāko enerģētikas nozarē, apskatot pēdējā laika notikumus, iespējas un izaicinājumus vēja enerģijas un ar to saistītajās nozarēs. 

Konferences šī gada sarunu fokusā būs dažādu nozaru sinerģija un iespējas zaļās enerģijas attīstīšanā Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā.

"Windworks. Connecting Industries" rīko Latvijas Vēja enerģijas asociācija, Igaunijas Vēja enerģijas asociācija (Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioon) un Lietuvas Vēja enerģijas asociācija ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA atbalstu. Konferences partneri: Dānijas vēstniecība Latvijā (Embassy of Denmark in Latvia), Nīderlandes Karalistes vēstniecība Latvijā (Embassy of the Netherlands in Latvia) un Norvēģijas Karalistes vēstniecība (Norwegian Embassy in Riga) Latvijā. 

Darba valoda: angļu. 

Apmeklē konferenci klātienē vai vēro galvenās skatuves diskusijas tiešsaistē Facebook

Uzzini vairāk un nepalaid garām jaunāko: https://www.windworks.lv
 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri