Pārlekt uz galveno saturu

ATxSG - Asia Tech x Singapore tehnoloģiju samits

06.06.2023.
-
09.06.2023.
Singapūras Informācijas, komunikācijas un mediju attīstības pārvalde

Šī gada 6.–9. jūnijā Singapūrā notiks Asia Tech x Singapore (ATxSG), kuru rīko Informa Tech un Singapūras Informācijas, komunikācijas un mediju attīstības pārvalde (Infocomm Media Development Authority of Singapore).

Pasākuma ietvaros notiks ATxSummit (dalība tikai ar ielūgumiem), kura ietvaros tiks pārrunāti jautājumi par mākslīgo intelektu, zaļajām tehnoloģijām, Āzijas IT vienradžiem. ATxSummit ietvaros notiks arī divas konferences - ATxAI un Women in Tech. ATxSummit ietvaros plānotas arī slēgtas diskusijas, kurās valsts pārvaldes pārstāvjiem (Government-to Government un Government-to-Business formātos) būs iespēja brīvi diskutēt ar nozares ekspertiem un viedokļu līderiem.

Paralēli no 7. līdz 9. jūnijam Singapore Expo norisināsies izstāde ATxEnterprise, kuras ietvaros tiks prezentēti aktuālie tehnoloģiskie risinājumi un inovācijas.

Šobrīd ir atvērta reģistrācija pasākumam (saite reģistrācijai šeit). Pasākuma organizētāji vērš uzmanību, ka pagājušā gada pasākumā tika uzņemti valstu valdību un par digitālo jomu atbildīgie ministri no vairāk kā 20 Āzijas un citu pasaules daļu valstīm, kā arī vairāk kā 600 nozares, pilsoniskās sabiedrības un valsts pārvaldes pārstāvju. Šogad rīkotāji cer uz vēl lielāku dalībnieku skaitu.

Plašāka informācija par pasākumu atrodama https://asiatechxsg.com/atxsummit/.

Jautājumu gadījumā pasākuma rīkotāji aicina vērsties pie sekojošām kontaktpersonām:
•    Mr Daniel Looi (Daniel_LOOI@imda.gov.sg)
•    Ms Lim Si Ying (LIM_Si_Ying@imda.gov.sg)
•    Mr Mahdi Zain (Mahdi_Zain_SHA_ARIL_ZAIN@imda.gov.sg)

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri