Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām pieteikties 2023. gada konkursam „Eiropas Uzņēmējdarbības Veicināšanas balva”!

17.05.2023.
Eiropas Komisija

Pieteikties pasākumam iespējams līdz 22.06.2023. plkst. 00.00 šeit

Aicinām uzņēmējus, NVO, valsts, reģionālās vai pašvaldību iestādes un organizācijas, kas īstenojušas pasākumus uzņēmējdarbības sekmēšanai Latvijā, piedalīties Eiropas Komisijas izsludinātajā konkursā “Eiropas Uzņēmējdarbības Veicināšanas balva 2023”!

Uzņēmējdarbības veicināšanas projektus sešās kategorijās konkursam var iesniegt līdz š.g. 22. jūnijam.

Konkursa mērķis ir apzināt un novērtēt veiksmīgākos uzņēmējdarbības veicinātājus visā Eiropā, īpaši izceļot uzņēmējdarbības labāko politiku un labāko praksi, veidot izpratni par uzņēmējdarbības pievienoto vērtību, kā arī pamudināt un iedvesmot potenciālos uzņēmējus.

Nacionālā līmeņa atlasei pretendentiem līdz š.g. 22.jūnijam ir jāaizpilda Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē pieejamā pieteikuma veidlapa (latviešu un, vēlams, angļu valodā) un jānosūta elektroniski uz e-pastu Ineta.Irbe@em.gov.lv vai pa pastu Ekonomikas ministrijai uz adresi Brīvības iela 55, Rīga, LV-1519, Latvija. Papildu informācija par konkursu un pieteikuma anketa pieejama Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.

Plašāka informācija par konkursu un pieteikšanos pieejama šeit: bit.ly/EEPALatvia

#EEPA2023

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri