Pārlekt uz galveno saturu

Africagua Canarias 2023. VIII Ūdens un atjaunojamās enerģijas forums

23.11.2023.
-
24.11.2023.
Kanāriju salas, Spānija
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā / Enterprise Europe Network (EEN)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Kanārijas salās sadarbībā ar citiem tīkla biedriem rīko kontaktbiržu Āfrikas starptautiskā foruma ietvaros, kura galvenā tēma ir ūdens un atjaunojamā enerģija.

Kontaktbiržas galvenā uzmanība tiks pievērsta partnerības iespējām, tostarp profilu prezentācijām un tīkla tikšanās ar dalībniekiem (klasteriem, pētniecības organizācijām, universitātēm, MVU un valsts iestādēm) no Spānijas un citām EEN dalībvalstīm.

Forums ir sevi pierādījusi kā starptautisks pasākums ūdens un atjaunojamās enerģijas jomā, kurā piedalās starptautiskas organizācijas, valsts iestādes, kā arī reģionālās un vietējās iestādes no dažādām valstīm, jo īpaši Subsahāras Āfrikā. Šajā gadā Kotdivuāra ir viesu valsts statusā, kas pievienojas Kaboverdei, Gambijai, Senegālai, Mauritānijai, Ganai, Marokai un Santomei un Prinsipi. Pievienojieties B2B pasākumiem būs iespēja satikt pārstāvjus no šīm valstīm. 

Pasākums norisinās no 23.-24.novembrim, Kanāriju salās, Spānijā.

Sīkāka informācija un pieteikšanās meklējama šeit: https://www.b2match.com/e/africagua-canarias-2023-energy-water/components/33446/info

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri