CatchSmart: Esam auguši lielāki, jo Covid-19 pandēmija lika pielāgoties un strādāt efektīvāk

Pandēmija noteikti lika pielāgoties jaunām situācijām, pielāgošanās procesam bija jānotiek strauji. Tehnoloģijas un digitālie rīki bija pieejami arī pirms pandēmijas sākuma, bet šobrīd aktīvāk tiek domāts par to, kā šīs tehnoloģijas izmantot savā labā. Redzam, ka uzņēmumiem ir interese par digitālu uzņēmumu resursu pārvaldību un datu digitalizāciju, un domājam, ka nozarē būs pieprasījums pēc jauniem IT risinājumiem. Uzņēmumu procesu digitalizācija, jaunu IT risinājumu izstrāde nav iedomājami bez datu drošības. Šim aspektam tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība, izstrādājot jaunus IT risinājumus. 

Pandēmija noteikti ir likusi pārdomāt, kā strādāt efektīvāk. COVID-19 ir ieviesis jūtamas izmaiņas darba organizēšanā, kad darbs tiek organizēts gan attālināti, gan klātienē. Šī vēlme nepazudīs, jāturpina darbs pie organizēšanas procesa pārraudzības un kvalitātes celšanas, lai neatkarīgi no situācijas būtu iespējams nodrošināt konkurētspējīgu darbu starptautiskā līmenī. Cilvēkresursu vadība attālinātā režīmā nāk ar saviem izaicinājumiem, tāpēc iekšējās komunikācijas uzlabošanai starp vadītājiem un darbiniekiem būs būtiska nozīme. IT speciālistu rotācija un piesaiste arī ir liels izaicinājums. Te noteikti jādomā globālāk, ietverot izglītības kvalitāti un jauno speciālistu sagatavošanu darba tirgum, jo pieprasījums pēc IT speciālistiem ir liels.

Bet par spīti pandēmijai, esam spējuši piesaistīt jaunus speciālistus, esam auguši lielāki, gudrāki un uzskatām, ka šāda veida krīzes ir arī iespēju laiks.


Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri

Mēs atbalstījām