Elektronikas un datorzinātņu institūts izsludina rakstisku intelektuālā īpašuma «Industriāli inerciālais bezvadu sensors» izsoli

Tu pārlūko šo sadaļu kā neautorizēts lietotājs. Lūdzu, ienāc vai reģistrējies, platformā, lai personalizētu savu ziņu plūsmu!

Pārdot

Elektronikas un datorzinātņu institūts izsludina rakstisku izsoli ar augšupejošu soli šāda intelektuālā īpašuma licencēšanai: Projektā (KC-PI-2020/58) “Industriāli inerciālais bezvadu sensors (IIBS)” intelektuālā īpašuma – zinātība, autortiesības un ar to saistītas tiesības.

Pieteikumu izsolei jāiesniedz Elektronikas un datorzinātņu institūtā, Dzērbenes ielā 14, Rīgā, 2. stāvā direkcijā laikā no 8:30 līdz 17:00, aizzīmogotā aploksnē ar norādi: «Pieteikums dalībai izsolē par tehnoloģijas “Industriāli inerciālais bezvadu sensors (IIBS) intelektuālo īpašumu» līdz 2022. gada 20. septembrim plkst. 13:00.

Pieteikumu izsolei var iesniegt elektroniskā dokumenta formā, parakstot to ar drošu elektronisko parakstu līdz 2022. gada 20. septembra plkst. 13:00 un nosūtot uz e-pasta adresi info@edi.lv 2022.gada 20. septembrī no plkst. 13:00 līdz 15:00.

Izsoles nolikumu, pieteikumu, intelektuālā īpašuma uzskaitījumu un atsavināšanas līguma projektu, kā arī tehnoloģijas īsu izklāstu skatīt šeit.

Izsoles objekta sākumcena –210 000,00 euro (neieskaitot PVN)

Par uzvarētāju tiks atzīts pretendents, kura piedāvātā cena būs visaugstākā. Pieteikumu atvēršanas laiks un vieta: Elektronikas un datorzinātņu institūts, Dzērbenes ielā 14, A auditorijā, Rīgā, 2022. gada 20. septembrī plkst. 15:01.


Kontaktpersona:
Kristina Oļševska
E-pasts:
info@edi.lv
Atvērts līdz:
12/8/2022

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri

Mēs atbalstījām