Tērzētava

Kategorija Atbalsta joma Veids Kārtot pēc Order
 • 2020. gads bija izaicinājumiem bagāts, mēs piedzīvojām lielāko krīzi globālās aviācijas nozares vēsturē. Krīze ir pilnībā mainījusi to, kā nozare strādā, un tas ir ietekmējis arī Latvijas aviācijas nozares uzņēmumus.

  Ņemot vērā to, ka vīrusa izplatība visā Eiropā bija visnotaļ līdzīga, situāciju citās valstīs var viegli salīdzināt. Pavasarī un vasaras sākumā lielākā daļa lidsabiedrību Eiropā saņēma noteiktu valsts atbalstu. Valdības visā Eiropā, ieskaitot Latviju, apzinās lomu, ko pašmāju pārvadātājs pilda valsts savienojamības nodrošināšanā un cik lielu IKP ietekmi tas rada.

  0
  • Author: LIAA business, Publicēts: Wed, 06/30/2021 - 20:42
 • Kopumā uzņēmuma darbību COVID-19 pandēmija nav būtiski ietekmējusi.

  Vispirms ir jāizceļ pāriešana uz aktīvāku tiešsaistes pārdošanu, kam gatavojāmies jau 2019. gadā, bet uzsākām tikai 2020. gadā. Pandēmijas sākumā samazinājās bērnu mēbeļu pārdošanas apjoms eksporta tirgos, kur strādājām B2B segmentā, tāpēc vairāk koncentrējāmies uz sava e-veikala attīstīšanu. Šīs izmaiņas lika pārskatīt esošo sortimentu un pievērsties jaunu produktu ražošanai, kas vairāk atbilstu tiešsaistes pārdošanai.

  0
  • Author: LIAA business, Publicēts: Wed, 06/30/2021 - 20:41
 • Ar LIAA sadarbojamies jau vairākus gadus un kopīgi esam uzņēmušies dalību vairākos lielos projektos. Vairākas reizes esam piedalījušies GITEX, kur Latvijas stenda organizēšanu un dalībnieku atlasi veic LIAA. Tā noteikti ir lieliska iespēja, un iegūtie sadarbības partneru kontakti ir nenovērtējams ieguvums.

  Esam ieinteresēti un gatavi sadarboties ar LIAA arī turpmāk, lai ne tikai pārstāvētu savu uzņēmumu un realizētu saražotos produktus, bet arī stāstītu par ražošanu, tās nozīmi ekonomikā, par iespējām, kuras rodas, sasaistot ražošanas procesus ar inovācijām.

  0
  • Author: LIAA business, Publicēts: Wed, 06/30/2021 - 20:39
 • Pandēmija noteikti lika pielāgoties jaunām situācijām, pielāgošanās procesam bija jānotiek strauji. Tehnoloģijas un digitālie rīki bija pieejami arī pirms pandēmijas sākuma, bet šobrīd aktīvāk tiek domāts par to, kā šīs tehnoloģijas izmantot savā labā. Redzam, ka uzņēmumiem ir interese par digitālu uzņēmumu resursu pārvaldību un datu digitalizāciju, un domājam, ka nozarē būs pieprasījums pēc jauniem IT risinājumiem. Uzņēmumu procesu digitalizācija, jaunu IT risinājumu izstrāde nav iedomājami bez datu drošības.

  0
  • Author: LIAA business, Publicēts: Wed, 06/30/2021 - 20:37
 • Domājot par attīstību, mēs uz to tiecamies. Ir reālas ieceres un plāni, kuras arī plānojam pārvērst darbībās. Mēs gan esam sev uzlikuši tādus iedomātos attīstības griestus, jeb ražošanas apjomu, ko gribam sasniegt. Tas nav saistīts ar to, ka neticam paši sev, bet vairāk tas ir saistīts ar mūsu pārliecību par spēju saglabāt tik ļoti svarīgo attieksmi pret klientu un darba rezultātu. Kā saka– mēs gribam būt noderīgi daudziem, bet zinām, ka nespēsim palīdzēt visiem.

  0
  • Author: LIAA business, Publicēts: Wed, 06/30/2021 - 20:36

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Register

Our partners

We supported