Eksportspējīgu tūrisma produktu īpašniekus aicinām pieteikties “Eksporta un inovācijas balvai 2023”

Mon, 09/04/2023 - 09:46

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Ekonomikas ministrija izsludina konkursu “Eksporta un inovācijas balva 2023”, kura gaitā tiks izvērtēti veiksmīgākie Latvijas eksportētāji un uzņēmumu ieguldījumi inovācijās.

Konkursa mērķis ir novērtēt un izcelt uzņēmumus, kuri sniedz ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā, eksportējot preces un pakalpojumus, ieguldot inovācijās, kā arī radot augstas pievienotās vērtības preces un pakalpojumus.

Pretendēt uz “Eksporta un inovācijas balvu 2023” var jebkurš Latvijas komersants, kurš guvis panākumus eksportā, radījis inovatīvus produktus vai eksportspējīgu jaunu tūrisma produktu.

Kategorijās “Eksporta jaunpienācējs”, “Eksporta pieauguma līderis”,“Eksporta čempions” un “Inovācijas čempions” uzvarētāji tiks izraudzīti, žūrijas komisijai izvērtējot Centrālās statistiskas pārvaldes datus par uzņēmumiem.

Savukārt kategorijā “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts” uzņēmēji tiek aicināti līdz šī gada 3. oktobrim pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu vietnē business.gov.lv

Pieteikties

Uz balvu kategorijā “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts” var pretendēt komersants, biedrība, nodibinājums, plānošanas reģions vai pašvaldības iestāde, kurš pēdējo divu gadu laikā ir ieviesis tirgū tādu jaunu tūrisma produktu, kas ir ilgtspējīgs, inovatīvs, kvalitatīvs un ar augstu pievienoto vērtību, nodrošinot tūristu iesaistes iespēju, un ir piemērots ārvalstu tūristu vajadzībām.

Balvu šajā kategorijā piešķir divās grupās:

  1. grupa: mazās un vidējās komercsabiedrības, kurā darbinieku skaits ir 1 -250, un tā neto apgrozījums vai kopējā gada bilance nepārsniedz 50 miljonu eiro.
  2. grupa: biedrības, nodibinājumi, plānošanas reģioni vai pašvaldības iestāžu iesniegtie pieteikumi.

Konkursa “Eksporta un inovācijas balva” laureāti ik gadu tiek paziņoti un godināti svinīgā ceremonijā, kas šogad notiks 14. decembrī.

Konkursa laureāti saņems naudas balvu darījuma brauciena apmaksai, kā arī tiesības izmantot “Eksporta un inovācijas balvas 2023” laureāta zīmi.

Vairāk par konkursu un tā nolikums: www.eib.liaa.gov.lv.

Register a profile and apply for support!

In your personal profile you will be able to receive consultations and e-services, sign contracts, use the personalized news feed and follow all the news and current levels
  1. Register a profile and personalize your news feed
  2. Sign a contract and take advantage of support options
  3. Submit a project and apply for support
Register

Our partners

We supported