SIA MittHus: Uz Skandināvu tirgu skatāmies ar cerībām un perspektīvām

Domājot par attīstību, mēs uz to tiecamies. Ir reālas ieceres un plāni, kuras arī plānojam pārvērst darbībās. Mēs gan esam sev uzlikuši tādus iedomātos attīstības griestus, jeb ražošanas apjomu, ko gribam sasniegt. Tas nav saistīts ar to, ka neticam paši sev, bet vairāk tas ir saistīts ar mūsu pārliecību par spēju saglabāt tik ļoti svarīgo attieksmi pret klientu un darba rezultātu. Kā saka– mēs gribam būt noderīgi daudziem, bet zinām, ka nespēsim palīdzēt visiem.

Ja šodien īstenojam dažāda stila un pārliecības individuālus klientu projektus, tad uz nākotni vēlamies skatīties arvien vairāk tuvāk dabai. Mēs vēlamies īstenot projektus, kur gan ražošana, gan izejmateriāli, gan tālāka ekspluatācija ir ilgtspējīgākas. Es domāju, ka pandēmija mums būs atklājusi citas vērtības, vēlmes un arī iespējas. Skandināviem ir ļoti raksturīga dzīvošana privātmājās, ne dzīvokļos. Un es domāju, ka Latvijā mēs šobrīd esam to saskatījuši citā gaismā. Jā, mēs varam runāt par to, ka skandināvi ir turīgāki, bet zemes iegāde un mājas uzcelšana Zviedrijā maksā vismaz tikpat reizes dārgāk, cik reizes lielāki ir viņu ienākumi. Beigās sanāk, ka mēs runājām par vienu un to pašu proporciju, tikai citās vērtībās. Līdz ar to mēs redzam potenciālu tirgum. Galvenais– būt labam un uzticamam partnerim, lai klients tevi izvēlētos.


Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Register

Our partners

We supported